به پايان رسيد اين داستان اما حکايت همچنان باقيست

سلام به دوستای خوب خاطرات مدرسه.فکر کنم این یکی آپ براتون زیاد فرقی نداشته باشه ولی برای من و باران خیلی سخته الان که دارم این و براتون مینویسم دلم خیلی گرفته.مدرسه داره تموم میشه و برو بکس کلاس ما ام هرکدوم دارن میرن سراغ کارای خودشون اما ما موندیم و یه کوله بار خاطرات تلخ و شیرین مدرسه.

حالا دیگه نمیدونم باید راجع به چی آپ کنیم . کجا شیطنت کنیم.ما دیگه از کدوم معلم براتون بنویسیم.

آره دیگه تموم شد همه از هم جدا شدن داستان ۱۰۳ به پایان رسید.ولی اشکال نداره بالاخره ما سال دیگه ایم درپیش داریم ولی خوب بازم هیشکی باران و آیدا و هانیه و کینگ کنگ و ... نمیشن.

تازه یه چیز دیگه ایم که هست اینه که هیچ سالی اول دبیرستان نمیشه.هیچ ناظمی خانم ... نمیشه و هیچ کلاسی ۱۰۳ نمیشه .هیچ اکیپی اکیپ فمینیستا نمیشه و ...

در ضمن سال دیگه من و باران از هم جدا میشیم اون میره رشته ی ریاضی و من میرم تجربی.

آیدا میره انسانی و خلاصه هر کس میره دنبال کار خودش حالا ام که میبینیم آپ کردم به خاطر این بود که دلم خیلی گرفته بود و اومدم آپ کنم تا شاید یه خورده سبک بشم.

خلاصه دیگه سرتو ن و درد نمیارم و رک و پوست کنده میگم دیگه چیزای که آپ میکنیم مثل قبلیا نخواهد بود هرگز و هرگز...

02.gif02.gif02.gif

/ 12 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لارا

من هميشه بهتون سر ميزنم پس حتما آپ گنيد . حالا درباره خاطراتتون و شيطونيهاتون تو تابستون بنويسيد . موفق باشين

لارا

منم رشته رياضی خوندم چه تفاهمیراستی اميدوارم با موفقيت امتخانا رو گذرونده باشيد

لارا

دبروز پرشين بلاگقاط زده بود بخاطر همين نميشد کامنت گذاشت

مانی

غصه نخور. وقت زياده واسه تجربه کردن و خنديدن و دوست شدن و دوست داشتن. يادت باشه دوستای خوب هميشه درکنار هم می‌مونند حتی اگه رشته‌هاشون فرق کنه٬ حتی اگه توی یه شهر ديگه زندگی کنن... --- چقدر شکل پدربزرگها حرف زدم!

؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛پس از باران؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛

««««««خانه و خاطره«««««« ««««««««««« به تو عادت کرده بودم ای به من نزدیک تر از من ای حضورم از تو تازه ا ی نگاهم از تو روشن به تو عادت کرده بودم مثل گلبرگی به شبنم لحظه در لحظه عذابه لحظه های من بی تو تجربه"کردن مرگه زندگی کردن بی تو من که در گریزم از من از سکوت و گریه شب به تو هجرت کرده بودم با گل و سنگ و ستاره از تو صحبت کرده بود م خلوت خاطره هامو با تو خونه لبریز سکوته خونه از خاطره خالی من که قسمت کرده بود م خونه لبریز سکوته خونه از خاطره خالی من پر از میل زوالم عشق من تو در چه حالی »»»»»»»»»»»»»»»»»

ياسمن

آره تموم شد...............به ژايان آمد اين دفتر حکايت...............

یاسمن

baran khaterate khodamo khodeto ouno hatman benevis

ياسمن

آره تموم شد...............به پايان آمد اين دفتر حکايت...............